Connect with Us

“Ha sanduiç një herë në vit”/ Blogerja tregon fizikun mahnitës dhe na la pa fjalë

Showbizz

“Ha sanduiç një herë në vit”/ Blogerja tregon fizikun mahnitës dhe na la pa fjalë

Publikuar

-

Ajo njihet për pasionin e saj për kujdesin e  shëndetit dhe fitnessin. Kate Ferdinand iu ka dhënë ndjekësve të saj në rrjetet sociale shansin të shikojnë fizkun e saj mahnitës me bikini.

Ish ylli i Tower 28 vjeç ka ndarë sekretet se si e mban trupin e saj në formë. Ajo ka rrëfyer se ka shmangur të gjitha ushqimet që përmbajnë sheqer si dhe detajin që ha sanuiç vetëm një herë në vit dhe duke u siguruar se nuk i provon kurrë ushqimet që gatuan për fëmijët e saj.

Ajo arriti t’i fitonte zemrat e të gjithëve në vitin 2015 kur ishte pjesë e Tower. Me fizikun e saj mahnitës Kate tërhoqi të gjithë vëmendjen.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme ku Kate tregon format perfekte./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: