Connect with Us

Nuk i ndahet të dashurit 25 vjeçar/ Madonna kthehen në Londër pas Krishtlindjeve në New York

Showbizz

Nuk i ndahet të dashurit 25 vjeçar/ Madonna kthehen në Londër pas Krishtlindjeve në New York

Publikuar

-

Këngëtarja me famë botërore Madonna është shfaqur në Londër së baskku me partnerin e saj 25 vjeçar dhe fëmijët e saj.

E mbuluar e gjitha e veshur me të zeza dhe një shami të vendosur në kokë. Nga pamjet Mbretëresha e Popit nuk duket shumë e entuziasmuar nga udhëtimi i saj pasi në njërën nga fotot ka vendosur duart në kokë në shenjë lodhje apo situate stresuese.

61 vjeçarja duket tejet serioze pasi nuk ka qeshur në asnjë moment pasi mediat e huaja raportojnë se pikërisht para Krishtlindjeve Madonna ka patur një përplasje ën gjyq me ish bashkëshortin e saj.

Guy thuhet se ka paraqitur një mocion në çështjen e tyre të divorcit duke kërkuar “ekzekutimin ose ekzekutimin e një gjykimi ose urdhri”.

Rpaortohet se ka pasur një mosmarrëveshje se ku fëmijët e tyre do të kalonin Krishtlindjet. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: