Connect with Us

Reklamon format bombastike me bikini/ Ylli i televizionit shfaqet tunduese në fotot e fundit

Fashion

Reklamon format bombastike me bikini/ Ylli i televizionit shfaqet tunduese në fotot e fundit

Publikuar

-

Ylli i televizionit Chloe Ferry është një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë. Bukuroshja bjonde shpesh herë sulmohet për operacionet plastike por sërish nuk ngurron së reklamuari linjat e saj.

Së fundi ajo ka udhëtuar në Tajlandë ku shfaqet shumë seksi e veshur me bikini ngjyrë pink dhe tregon të pasmet bombastike.

Ajo iu bashkua mikeshave të saj dhe ka ndarë me ndjekësit foto të shkëputura nga pushimet.

Chloe është një ndër personazhet që ka vendosur që festojë festat në vende ekzotike me bikini dhe diell.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: