Connect with Us

7 shenjat që tregojnë se keni një personalitet që ndikohet nga të tjerët

Kuriozitete

7 shenjat që tregojnë se keni një personalitet që ndikohet nga të tjerët

Publikuar

-

Ndonjëherë mënyra si sillemi ose gjërat që themi mund t’i largojë njerëzit larg. Mund të jenë disa nga tiparet tuaja për të cilat nuk jeni krenar dhe doni të ndryshoni. Ose, përkundrazi, mund të jetë diçka që ju e shihni si pozitive, dhe arsyeja pse largon disa njerëz është mënyra se si ju perceptojnë.

Sidoqoftë, ne në  Bright Side mendojmë se është e rëndësishme të jemi të vetëdijshëm për ato tipare që mund të frikësojnë të tjerët. Si një bonus, në fund të artikullit, ne do t’ju tregojmë gjithashtu se çfarë ndryshimesh mund të bëni në sjelljen tuaj në mënyrë që të ruani marrëdhënie të mira me miqtë dhe kolegët tuaj.

Janë shumë të sinqertë.

Nuk iu pëlqejnë bisedat e vogla.

Nuk e toleroni dot injorancën.

Nuk mund të qëndroni pranë njerëzve që ankohen.

Qëndroni i mbyllur në botën tuaj.

Jeni mendje hapur.

Ju jeni kokëfortë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: