Connect with Us

Ish banori i Big Brother nxjerr të “palarat” e Dance With Me: “Dihej fituesi”

Showbizz

Ish banori i Big Brother nxjerr të “palarat” e Dance With Me: “Dihej fituesi”

Publikuar

-

Valer Kolnikaj është një personazhet më të komentuar në mediat rozë. Ish banori i Big Brother ishte pjesë e show Dance With Me. Para se të shpallej fituesi, Valeri uroi nëpërmjet një statusi Era Rusin dhe Florian Agalliun, të cilët më pas morën çmimin e parë.

Sipas tij, meqë Era Rusi s’do të fitonte “Festivalin e 58-të të RTSH-së”, do të shpallej fituese e “Dance With Me”.

“Kishte shumë konkurrentë që thoshin:Ma bëni hallall për pikët që u dhashë sot. Por ndërkohë u bë e përsëritur, dale pak tani. Unë e dija që në fillim që do e fitonte Era. Jo Flori.”- u shpreh Valeri sipas “Blitz.al”, dule treguar se konkurrentët edhe kanë kërcënuar jurinë për pikët.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: