Connect with Us

Në kërkim të dashurisë/ Këto shenja do të kenë fatin që në 2020 të njohin një person të veçantë

Life Style

Në kërkim të dashurisë/ Këto shenja do të kenë fatin që në 2020 të njohin një person të veçantë

Publikuar

-

Dashi

Nuk ka shans që të keni sukses në dashuri vitin e ardhshëm. E gjitha kjo ndodh sepse ju do të jeni të fokusuar gjatë gjithë kohës në karrierën tuaj. Por kjo gjë nuk duhet t’iu demoralizojë, nuk ka asgjë të keqe nëse doni të përqëndroheni tek vetja juaj.

Demi

Viti i ardhshëm do të jetë padyshim viti juaj. Jeni të destinuar që të takoni një person shumë të veçantë në vitin 2020. Sipas astrologjisë universi ka përcaktuar që ju të gjeni lumturinë dhe dashurinë e jetës tuaj.

Binjakët

Do të takoni një person të veçantë në vitin 2020. Nuk është një person i panjohur për ju. Sipas astrologjisë zjarri i dashurisë do të ndizet sërish për ju. Por duhet të keni kujdes, pasi nuk i dihet se deri ku mund t’iu çojë kjo marrëdhënie.

Gaforrja

Gjatë vitit 2019 jeni përpjekur të gjeni dashurinë dhe veten tuaj. vitin e ardhshëm të gjitha këto përpjekje do të plotësohen.

Luani

Ekziston mundësia që ju të njihni një person shumë special vitin e ardhshëm dhe kjo mund të jetë diçka emocionuese por duhet të këni kujdes. Duhet t’i kushtoni vëmendjen e duhur përndryshe lidhja do të përfundojë shumë shpejt.

Virgjëresha

Sipas mënyrës se si universi është struktuar tani, ka gjasa të përfundoni të njiheni me dikë që do të keni nëj lidhje shumë afatgjatë.

Peshorja.

Na vjen shumë keq por ky nuk është viti i dashurisë për ju.

Akrepi

Keni patur shumë fat këtë vit me dashurinë ndaj viti i ardhshëm do të jetë i përqëndruar tek gjendja financiare.

Shigjetari

Do të takoni një person të veçantë vitin e ardhshëm, për këtë nuk ka dyshim. Sidoqoftë, ju duhet të braktisni qëllimet specifike dhe ëndrrat që i vendosni vetes nëse doni të bëni pjesë të jetës tuaj këtë person.

Bricjapi

Gjithçka do të jetë më mirë në vitin e ardhshëm. Nuk do të jetë aspak e lehtë për ju por do të jetë një proces mësimi. Mësoni nga gabimet gjatë këtij rrugëtimi.

Ujori

Do të takoni shumë njerëz në vitin 2020. Por jo të gjithë do të jenë të veçantë. Të gjitha marrëdhëniet tuaja vitin e ardhshëm do të jenë mjaft rastësore.

Peshqit

Sipas astrologëve ekziston një shans i përsosur që të takonj një njeri shumë të veçantë në vitin 2020. Në këtë vit universi do t’iu japë atë që kërkoni./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Takimi me shpirtin binjak/ Kjo është mosha kur do të njihni dashurinë e jetës tuaj sipas astrologjisë

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit rreth moshës 25 vjeç; një kohë kur ajo është e pjekur dhe po përpiqet të kuptojë veten. Kjo është gjithashtu një kohë thelbësore për shoqen e tij për ta parë saktësisht ashtu siç është. Demi Demi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit ne […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Vajzat e jetimores marrin lajmin tronditës/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Ejlyl gjatë operacionit sheh në ëndërr të gjitha të këqijat që ka kaluar prej Kemalit. Doktori njofton Nazanin se Defne duhet të bëhet operacion. Nazan dhe Defne tronditen. Nazan i premton Defnes se do të bëjë të pamundurën që ajo të shërohet. Ejlyl dhe Songyli dalin nga operacioni. Shoqet e shokët i presin mes lotësh. […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi për ditën e parë të muajit Prill, dashuria në fokus

Publikuar

-

Nga

Dashi Dita e sotme do të jetë veçanërisht e ndërlikuar për të lindurit në këtë shenjë, jeni bërë shumë të padurueshëm, si të gjithë të tjerët në këtë periudhë. Në ditët qendrore të javës, astrologu rekomandon të qetësoheni. Sa i përket dashurisë, këshilla është të tregoheni të kujdesshëm. Demi Venusi në hapësirën tuaj zodiakale ushqen […]

LEXO TE PLOTE