Connect with Us

Filmat më fanstastik që do t’iu shoqërojnë në këtë prag festash/ Shijojini në maksimum

Kuriozitete

Filmat më fanstastik që do t’iu shoqërojnë në këtë prag festash/ Shijojini në maksimum

Publikuar

-

Nëse po kërkoni një mundësi të mirë për të kaluar festat e fundvitit dhe të kaloni periudhën më të mirë pranë familjes ne po iu japim një super ide.

Filmat më të rinj që janë shfaqur në kinema dhe po thyjenë rekorde shikueshmërie, mund t’i shihni këtë fundvit me të dashurit tuaj dhe të kaloni mbrëmjet në mënyrën më të mirë.

Kokoshkat ose çokollatën e nxehtë përparam këto janë disa nga filmat që ne iu sugjerojmë të shihni në këtë prag festash./ CNA.al

“Cats”

Taylor Swift as Bombalurina in Cats, co-written and directed by Tom Hooper.

“Little Women”

“Spies in Disguise”

“Star Wars: The Rise of Skywalker”

“1917”

“The Two Popes”

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: