Connect with Us

FOTOT- Si ka ndryshuar familja Trump gjatë këtyre viteve

Showbizz

FOTOT- Si ka ndryshuar familja Trump gjatë këtyre viteve

Publikuar

-

Gjatë vitit 2010, pa diskutim që familja Amerikane që ndryshoi më shumë ishte familja Trump. Ata ndryshuan nga të qenurit një familje biznesmenësh të fuqishëm në familjen më të fuqishme politike në Amerikë.

Familja e Trump u përfshi e gjitha në politikë që në vitin 2005 me gruan e tij, 5 fëmijët dhe tani 8 nipat dhe mbesat, shumë prej të cilëve luajtën një rol kyc në rritjen e tij politike.

Ivanka dhe Donald Trump Junior e kanë mbështetur për dekada duke mësuar nga arritjet e tij në biznes dhe duke shërbyer në role ekzekutive në organizaten e Trumpit.

Ne 2017, Ivanka hoqi dorë nga pozicioni I saj ne Organizatën Trump për t’u zhvendosur në Uashington, ajo dhe i shoqi Jared Kushner kanë marrë role si këshilltarë kryesorë të  Shtëpisë së Bardhë dhe ka ndihmuar në administrimin konfliktin Israel Palestinë. Ndërkohë, Donald Jr., Eric dhe partnerët e tyre përkatës kanë marrë role si zëvendësues të fushatës.

Fëmija i katërt i presidentit Tiffany, e lindur në vitin 1993 me gruan e dytë të Trump Marla Maples, ka zgjedhur të mbetet jashtë politikës gjatë dekadës së fundit.

Pasi ka fituar një diplomë nga Universiteti i Pensilvania, Tiffany ka kaluar vitet e fundit edhe në Uashington duke ndjekur një diplomë juridike nga Qendra Juridike e Universitetit Georgetoën, dhe është shfaqur së bashku me familjen e saj në ngjarje të Shtëpisë së Bardhë.

Për më tej shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: