Connect with Us

Gjithçka që iu duhet për të kaluar pushimet më të mira të vitit/ 7 filmat që duhet të shihni për festat e fundvitit

Kuriozitete

Gjithçka që iu duhet për të kaluar pushimet më të mira të vitit/ 7 filmat që duhet të shihni për festat e fundvitit

Publikuar

-

Pas një viti të angazhuar me shumë punë dhe lodhje, më në fund ka ardhur ajo periudhë e viti ku të gjithë pushojnë dhe mblidhen me të dashurit e tyre për të diskutuar se si do ta kalojnë natën e ndërrimit të vitit.

Është koha e duhur të mabni në dorë një filxhan me çokollatë të ngrohtë dhe të shihni filma për Krishtlindjet dhe Vitin e Ri.

Bright side ju paraqet një listë me filmat më të rinj që duhet patjetër t’i shihni për këtë fundvit. Nëse jeni të mërzitur duke parë filmin “I vetëm në shtëpi”, këto janë filmat që do të jenë perfekt për të kaluar disa momente të këndshme gajtë pushimeve./ CNA.al

The Christmas Chronicles.

Christmas Inheritance.

Klaus.

Let it Snow.

A Christmas Prince.

A Wish for Christmas.

Last Christmas./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: