Connect with Us

“Më në fund gjeta kurajon”/ Ylli Limani bën tatuazh për herë të parë, zbuloni kuptimin e tij

Showbizz

“Më në fund gjeta kurajon”/ Ylli Limani bën tatuazh për herë të parë, zbuloni kuptimin e tij

Publikuar

-

Ylli Limani është një nga këngëtarët më të dashur të publikut shqiptar. Këngët e tij janë kthyer në hite të menjëhershme dhe kanë me miliona klikime në Youtube.

Këngëtari ka vendosur që Vitin e Ri 2020 ta nisë duke bërë ndryshime në trupin e tij. Ai ka bërë tatuazhin e tij të parë që për shumë prej jush mund të jetë një mister.

Sipas “prive.al”, tatuazhi i parë i Yllit në fakt nuk është një imazh i panjohur për fansat e librave të Harry Potter, pasi ky imazh është paraqitur pikërisht në serinë e shtatë, të titulluar “Harry Potter and the Deathly Halloës”.

Tre figurat që e përbëjnë atë, një vijë, një rreth dhe një trekëndësh, sipas historisë përfaqësojnë respektivisht shkopin e të moshuarit, mantelin e padukshëm dhe gurin e ringjalljes: tre elementët e domosdoshëm për të mposhtur vdekjen.

Kështu nëpërmjet tatuazhit të ri, sapo mësuam se Ylli qenka një fans i çmendur i sagës me protagonist magjistarin më të dashur në botë, Harry Potter.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: