Connect with Us

Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu sërish bashkë?/ Moderatorja bën veprimin e papritur

Showbizz

Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu sërish bashkë?/ Moderatorja bën veprimin e papritur

Publikuar

-

Kantautori Flori Mumajesi është një nga personazhet e shoëbizit shqiptar që është përfolur më së shumti për jetën e tij private dhe lidhjet me vajzat më të njohura të ekranit.

Një nga emrat me të cilin është përfolur që ka patur një lidhje disa vite më parë është edhe moderatorja Liberta Spahiu.Edhe pse u përfolën shumë ata asnjëherë nuk e pranuan lidhjen.

Flori Mumajesi ka qenë i ftuar në emisionin Prive reality për herë të parë dhe dukej sikur asgjë nuk kishte ndodhur.

Ai së bashku me Libertën puthen e përqafohen me përzemërsisht gati si miq të vjetër… por siç mund të merret me mend, e tëra kjo duket disi e vështirë për t’u besuar.

Teksa po bëheshin gati të mbyllnin emisionin dhe Flori u shpreh se nuk donte të kujtonte gjëra të trishta, Liberta duke qeshur shprehet:

“Kemi shumë për të thënë, por nuk preferojmë!”  Këto fjalë na bëjnë të mendojmë se gjërat kanë ndryshuar dhe ata janë vetëm miq.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: