Connect with Us

8 arsyet pse duhet të dashuroheni me një grua Bricjap

Life Style

8 arsyet pse duhet të dashuroheni me një grua Bricjap

Publikuar

-

Bricjapi femër është gjithçka që keni dashur në jetën tuaj. Pasionante, e kujdesshme, romantike, gruaja Bricjap i plotëson të gjitha tiparet e një partnereje ideale.

1-Një Bricjap femër e di gjithnjë se çfarë bën.

2-Nëse të jep zemrën ajo nuk ka nevojë më për asgjë tjetër.

3-Nuk ka dashuri më të gëzueshme dhe të ngrohtë se ajo që të fal Bricjapi femër.

4-Një femër Bricjap do të të mëbshtesë gjithmonë.

5-Një femër Bricjap është gjtihmonë aty për të dëgjuar dhe për të dhënë këshilla.

6-Një femër Bricjap është pasionante.

7-Nuk janë materialiste.

8-Ka tiparet më të mira që mund të kërkoni tek një femër./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE