Connect with Us

Demi Rose provokon ndjekësit me foto seksi: “A mund të fokusoheni tek unë”

Shëndeti

Demi Rose provokon ndjekësit me foto seksi: “A mund të fokusoheni tek unë”

Publikuar

-

Demi Rose është një nga supermodelet e cila ka arritur një famë të jashtëzakonshme falë linjave të saj trupore.

Para disa ditësh ajo falenderoi të gjithë fansat e saj për mbështetjen e tyre dhe e konsideroi vitin 2019 një vit të vështirë dhe të bukur për të.

“Çfarë viti. 2019 ka qenë përfundimisht viti më i vështirë dhe më i bukur i jetës time. Jam krenare për veten që kam mundur të kapërcej të gjitha pengesat  me të cilat jam përballur dhe eksperiencat që më kanë rritur. Jam gati t’i them lamtumirë 2019 dhe jam shumë e entuziasmuar për çfarë më pret këtë vit. Ju uroj të gjtihëve një vit të mrekulleshëm me shumë bekime dhe dashuri. Faleminderit për të gjithë mbështetjen tuaj. Ju dua!”, shkruan ndër të tjera Demi Rose.

Së fundi supermodelja ka publikuar disa foto ku shfaqet tejet seksi duke ekspozuar gjoksin bombastik dhe ndërkohë ka diçka për t’iu thënë ndjekësve të saj.

“A mund të fokusoheni tek unë…”, duke nënkuptuar se shumë prej fansave të saj nuk do të mund ta shohin në sy pas ekspozimit të gjoksit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shëndeti

Ndikon në sistemin imunitar dhe lufton sëmundjet/ Përfitimet e jashtëzakonshme të vajit të farës së zezë

Publikuar

-

Nga

Vaji i farës së zezë është i njohur për përfitime të shumta shëndetësore.Vaji i farës së zezë (Nigela Sativa) ka një përdorim të gjerë rreth 2500 vjeçar dhe gjurmët e përdorimit të tij janë gjetur në qytetërimet e lashta greke dhe egjiptiane. Sot, vaji i farës së zezë konsiderohet si një ilaç universal dhe i […]

LEXO TE PLOTE

Shëndeti

Përmirësimi i cilësisë së ajrit/ Ulja e rrezikut të sëmundjeve të ndryshme

Publikuar

-

Nga

Përmirësimi i cilësisë së ajrit ka qenë e vetmja e mirë që ka sjellë Coronavirus dhe duhet të mbahet përmes çdo strategjie daljeje. Historitë e jetës së egër që kthehen në hapësirat e mëparshme të pabanueshme dhe dioksidi i azotit i cili është ulur deri në 60 përqind në disa qytete kanë siguruar një lehtësim […]

LEXO TE PLOTE

Shëndeti

Eksperimenti më i ri i studiuesve/ Vitamina D ul rrezikun e infektimit nga Covid-19?

Publikuar

-

Nga

Vitamina D është objektivi i fundit për studiuesit që hetojnë opsionet e trajtimit të koronavirusit . Hulumtimet e mëparshme kanë treguar që vitamina, e cila vjen kryesisht nga ekspozimi në diell dhe është thelbësor për një sistem të shëndetshëm imunitar, mund të ndihmojë në mbrojtjen kundër infeksioneve të tjera të frymëmarrjes. Tani, studiuesit spanjoll kanë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: