Connect with Us

Do të bëhen prindër/ Klea Huta dhe Elgit Doda në pritje të fëmijës së parë

Showbizz

Do të bëhen prindër/ Klea Huta dhe Elgit Doda në pritje të fëmijës së parë

Publikuar

-

Këngëtarja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda prej vitesh janë në një lidhje dashurie dhe bashkëjetojnë së bashku.

Sipas disa burimeve pët Iconstyle Klea dhe Elgiti janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Ata ishin të ftuar në puntatën e fundit të “Shiko Kush Luan” me Luana Vjollcën dhe gjatë intervistave dhe lojërave në studio, në fakt ranë në sy format e rrumbullakosura të Kleas.

Por, ajo që i bëri më shumë njerëzit të dyshojnë ishte komenti i Edmond Stafës, instruktorit të njohur të palestrës, i cili i shkruan në foton e fundit: “Gëzuar zemër!

Ky vit do jetë krejt ndryshe”, ndërsa Klea i është përgjigjur: “Meziii presss”, duke lënë të kuptohet se do të jetë një super vit, me një pjesëtar të ri që do i bashkohet familjes së tyre.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: