Connect with Us

E papritur/ Ardit Gjebrea merr vendimin për Këngën Magjike

Showbizz

E papritur/ Ardit Gjebrea merr vendimin për Këngën Magjike

Publikuar

-

Prej vitesh producenti Ardit Gjebrea ka organizuar festivalin e Këngës Magjike, në të cilin ka patur shumë debate dhe pakënaqësira nga këngëtarët.

Por moderatori dhe producenti ka treguar se në vitin 2020 nuk do të ketë Këngë Magjike. Ai e ka bërë të ditur lajmin me anë të një postimi në Instagram ku shkruan: “Kënga Magjike në 2020-n – pushim.

Në pranverën e 2021-shit, rikthehemi për t’u dhënë jetë hiteve të verës, për më shumë ritëm dhe ngjyra! ,” shkruan Gjebrea./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga lindja, Ashley nuk e ka patur aspak kompleks të ndajë me ndjekësit e saj  foto teksa ushqen me gji të birin apo edhe shenjat e lindjes […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kapen mat/ Kylie Jenner rikthehet me Travis Scott?

Publikuar

-

Nga

Para pak muajsh, miliarderja Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott i dhanë fund marrëdhënies së tyre duke u treguar të sinqertë me fansat e tyre. Ndonëse të ndarë, Kylie dhe Travis ruanin marrëdhënia të mira për shkak të vajzës së tyre Stormit. Ditën e djeshme dy ish të dashuruarit  kanë kaluar kohë bashkë vogëlushen e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Keisi shpërthen ndaj Roza Latit: Të janë tharë idetë, po të ishe e aftë do punoje te “Portokallia”

Publikuar

-

Nga

Stresi dhe Kejsi janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë përsa i përket jetës së tyre private. Së fundi reperi ka qenë i ftuar në emisionin e Roza Latit ku është bërë pjesë e një skeçi që duket se Keisi nuk e ka pritur aspak mirë. Roza dhe Stresi rikthyen skenën e […]

LEXO TE PLOTE