Connect with Us

Justin Bieber gati për një rikthim të fuqishëm në muzikë/ Bashkëpunon me një shqiptar

Showbizz

Justin Bieber gati për një rikthim të fuqishëm në muzikë/ Bashkëpunon me një shqiptar

Publikuar

-

Këngëtari me famë botërore Justin Bieber ka vendosur të rikthehet fuqishëm në muzikë. Prej kohësh fansave i kanë munguar këngët e Bieber ndaj dhe këngëtar ka vendosur që këtë vit të  rikthehet madje me një album.

Por ajo që nuk dinim është se për albumin ai po bashkëpunon me një artist shqiptar. Në fakt, për videot e animuara të këngëve të rij të reja po punon shqiptari nga Kosova, Arben Vllasaliu.

Videoja e këngës së titulluar “Yummy” nuk është bashkëpunimi i parë dhe i vetëm i Arbenit me këngëtarin, pasi të gjitha videot e tjera të Bieber i janë besuar shqiptarit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: