Connect with Us

“Kapet mat” me të dashurin 49 vjeçar/ Aktorja e famshme shfaqet super në formë me bikini

Showbizz

“Kapet mat” me të dashurin 49 vjeçar/ Aktorja e famshme shfaqet super në formë me bikini

Publikuar

-

Aktorja e famshme Jennifer Aniston është një nga femrat më të bukura në botë. Edhe pse është 50 vjec, për Jennifer duket se vitet janë thjesht një numër pasi fotot e fundit vërtetojnë të kundërtën.

Aktorja 50-vjeçare është fotografuar duke pushuar në Mexico nën shoqërinë e aktorit 49 vjeçar Ëill Speck. Aniston duket super në formë me bikini.

Nuk dihet nëse mes tyre ka nisur ndonjë romancë apo janë thjesht miq, por Aniston duket në një formë të shkëlqyer fizike.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pushton” Instagramin me hiret e saj/ Fotot më mahnitëse të modeles së famshme italiane

Publikuar

-

Nga

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj. Këtë herë ka pozuar me një kostum intim me ngjyrë të gjelbër, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet. Për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina seksi do t’iu lërë pa frymë/ Fotot më hot të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Modelja Rhiannon Darney është një nga influencueset më të pëlqyera të Instagramit. bukuroshja bjonde është e njohur gjithashtu edhe si blogere pasi reklamon stilin e saj të jetesës dhe të gjitha vendet që viziton. Por nuk mungojnë edhe foto mjfat joshëse dhe seksi të Rhiannon e cila ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E apasionuar pas futbollit/ Kjo është tifozja e nxehtë e Milanit

Publikuar

-

Nga

Claudia Ronmani është një nga tifozet më të zjarrta të Milanit. Megjithëse jo gjithmonë i qëndron besnike skuadrës së saj, shpesh herë e shohim të postojë foto të ndryshme provokuese me fanellën e kuq e zinjve. Claudia numëron 1 milion ndjekës në Instagram, me të cilët ndan foto tejet seksi duke treguar format e saj. […]

LEXO TE PLOTE