Connect with Us

Kokëfortë dhe mbizotërues/ Shenjat e horoskopit që pëlqejnë të kontrrollojnë gjithçka

Kuriozitete

Kokëfortë dhe mbizotërues/ Shenjat e horoskopit që pëlqejnë të kontrrollojnë gjithçka

Publikuar

-

Demi

Demi është një nga shenjat më kokëfortë të horoskopit. Nëse besojnë në diçka ata luftojnë për të edhe nëse kjo gjë do të mund t’iu kushtonte jetën.

Ata janë mbizotërues në mënyrën se si gërmojnë edhe për gjënë më të vogël.

Luani

Luanët janë kokëfortë dhe dominues. Nëse ata ju thonë se kjo është më e mira për ju do të kujdesen derisa ju ta besoni këtë gjë.

Akrepi

Akrepi është shenja më xheloze e horoskopit. Nëse janë në një lidhje do të kërkojnë që partnerët e tyre të tregojnë me përpikmëri të gjitha aktivitet.

Gaforrja

Gaforren shpesh herë pëlqejnë të bëjnë rolin e viktimës. Ata përdorin si mjet ndjenjën e fajit për të marrë rezultatet që dëshirojnë. E gjitha kjo sepse ata besojnë se pas kësaj do të dalin mbizotërues. Pra Gaforrja është një nga shenjat më strategjike të horoskopit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Nga

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin qëllime, i arrijnë ato dhe pastaj vendosin synime më të larta. Simboli që shenja e luanit mbart, është në pajtueshmëri të plotë me shenjën e zodiakut, ndaj sugjerohet të […]

LEXO TE PLOTE