Connect with Us

Qëndrojnë me orë të tëra para pasqyrës/ 6 shenjat e horoskopit që e adhurojnë botën e make up-it

Kuriozitete

Qëndrojnë me orë të tëra para pasqyrës/ 6 shenjat e horoskopit që e adhurojnë botën e make up-it

Publikuar

-

Dashi

E adhuroni të jeni në qendër të vëmendjes dhe nëse e keni bërë zgjedhjen tuaj  patjetër që do t’i impresiononi njerëzit që ju rrethojnë.

Bricjapi

Ju pëlqen të visheni dhe të shkëlqeni. Falë kësaj arrini të qëndroni për shumë kohë në mendjen e njerëzve.

Luani

Për ju nuk ka rëndësi se ku po shkoni por është e rëndësishme që ju të tërhiqni vëmendjen e atyre që doni.

Shigjetari

Pjesa e grimit për ju është shumë e rëndësishme dhe diçka shumë serioze. Ndonjëherë qëndroni me orë të tëra para pasqyrës dhe nuk arrini atë që doni.

Virgjëresha

Nuk doni t’ia dini nëse bëhet fjalë për një takim me mbretëreshën apo thjesht një karaoke. Pjesa e grimit për ju është shumë e rëndësishme. Ju pëlqejnë shumë ngjyrat e errëta.

Demi

Nëse dikush poi u pret atëherë thojini të përgatitet për të pritur gjatë. Demi e përmbys të gjithë shtëpinë për të gjetur rrobat e duhura dhe grimin perfekt për të tërhequr vëmendjen./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Nga

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin qëllime, i arrijnë ato dhe pastaj vendosin synime më të larta. Simboli që shenja e luanit mbart, është në pajtueshmëri të plotë me shenjën e zodiakut, ndaj sugjerohet të […]

LEXO TE PLOTE