Connect with Us

FOTO-Mozzik nis vitin e ri me probleme shëndetësore/ Reperi përfundon në spital

Showbizz

FOTO-Mozzik nis vitin e ri me probleme shëndetësore/ Reperi përfundon në spital

Publikuar

-

Reperi i njohur shqiptar Mozzik është një nga personazhet më të komentuar si për jetën private ashtu edhe për atë personale.

Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik i është përkushtuar totalisht karrierës së tij muzikore duke sjellë hite të padiskutueshme në tregun muzikor shqiptar. Por ashtu siç ka treguar në një nga postimet e tij, përtej jetës virtuale në prapaskenë ka shumë vuajtje, stress e lodhje.

Reperika publikuar një foto ku shihet se ka përfunduar në spital dhe po merr një serum. “Gëzuar Vitin e Ri. Një ditë e sëmurë”, shkruan ai.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përtej fotove seksi dhe formave bombastike/ Demi Rose flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019. Në një intervistë për Daily Mail ajo ka treguar se humbja e prindërve të saj brenda 7 muajsh ka qenë shumë e dhimbshme dhe tragjike pë të. Ajo u kujdes për mamanë e saj e cila prej […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga lindja, Ashley nuk e ka patur aspak kompleks të ndajë me ndjekësit e saj  foto teksa ushqen me gji të birin apo edhe shenjat e lindjes […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kapen mat/ Kylie Jenner rikthehet me Travis Scott?

Publikuar

-

Nga

Para pak muajsh, miliarderja Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott i dhanë fund marrëdhënies së tyre duke u treguar të sinqertë me fansat e tyre. Ndonëse të ndarë, Kylie dhe Travis ruanin marrëdhënia të mira për shkak të vajzës së tyre Stormit. Ditën e djeshme dy ish të dashuruarit  kanë kaluar kohë bashkë vogëlushen e […]

LEXO TE PLOTE