Connect with Us

FOTOT-“Seks me 20-30 mijë lekë të vjetra”/ Zbulohet kush është ish-missi në bisedat me pullë të kuqe të “Zogut”

Showbizz

FOTOT-“Seks me 20-30 mijë lekë të vjetra”/ Zbulohet kush është ish-missi në bisedat me pullë të kuqe të “Zogut”

Publikuar

-

Hermes Nikaj i njohur ndryshe si “Zogu i Tiranës” është akuzuar nga Prokuroria si shfrytëzues prostitucioni që ka futur në rrjet edhe personazhe të njohur të showbizit shqiptar.

Nga përgjimet e Hermes Nikajt të publikuara nga gazetari Elton Qyno, Nikaj bisedon me Anjeza Benan e cila gjithashtu është e akuzuar për shfrytëzim prostitucioni, për një modele.

Sipas Dosja.al është zbuluar se modelja është ish miss Albania Eria Ago, e cila është kërkuar nga Anjeza Bena për të kryer marrëdhënie intime përmes Zogut të Tiranës.

Biseda e përgjuar nga prokuroria:

Zogu:Hiç,do takoj një shok se nuk e kisha takuar ka kohë

Anjeza:Po do kemi ndonjë gocë, për naj sfilatë më thuaj, 1 ose 2, kemi një rast shumë të mirë, po “E” (përmend emrin e një vajze) i the ti?

Zogu:Jo nuk e kam ba hala muhabetin, ka qenë shumë e hallakatur, as nuk e kam takuar

Anjeza:Ça bëhet mo?

Zogu:Asgjo, të zakonshmet. Tërhiqe mos e këput

Anjeza:Po si të gjithë

Zogu:Si të gjithë, çfarë do bëjmë?

Anjeza:Ti s’more hala dhuratën e ditëlindjes. Ti je rehat komplet, do më kujtosh se ta kam nda parfumin

Zogu:E di, po po.

Anjeza:Po më shif noj p…,s’ka ndoj p…

Zogu:Se di ça të them shpirti jote, aman ku ti gjej

Anjeza:Po për qef o shpirt, si do njeri për hall

Zogu:E di e di, por çfarë të them unë, këto jane

Anjeza:Kuptoj,po “K” (përmend emrin e një vajze) ku e kemi?

Zogu:Se di, se kam takuar fare, ka 1 jave

Anjeza:Ku mblidhet ajo,dëgjohemi?

Anjeza:Po mirë i the “M” (përmend emrin e një vajze), ça tha?

Zogu:Po i thashë, do ta japi Shpresa një kafe 20 mijë lek

Anjeza:Ça tha, do t’ja jam me gjithë men, se bej veten për 20 mijë lekë apo 30 mijë lekë.

Zogu:I thashë

Anjeza:I the, kur ishte tani ajo?

Zogu:Tashti ishte tek çuni vetë

Anjeza:Në uzinë traktori?

Zogu:Nuk e di, do ta takoj “F” djalin e vetë, unë se mbarova emisionin

Anjeza:Mirë ma çon dot numrin e ‘M’ (përmend emrin e një vajze)  me mesazh?

Zogu:Ta çoj unë numrin e ‘M’ tashi.

Zogu:068XXXXX031 numri i ‘M’ .

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: