Connect with Us

FOTOT-Ylli i televizionit befason ndjekësit/ Fotot e saj të fundit do t’iu lënë pa mend

Showbizz

FOTOT-Ylli i televizionit befason ndjekësit/ Fotot e saj të fundit do t’iu lënë pa mend

Publikuar

-

Ylli i reality showt Love Island, Alexandra Cane i  ka befasuar të gjithë me ndryshimin drastik në pamjen e saj.

28 vjeçarja ka treguar se ka humbur 2 masa trupore dhe është kthyer në një nga femrat më seksi të rrjeteve sociale.

Alexandra ka treguar se i është përkushtuar shumë palestrës dhe falë një diete të shëndetshme ka arritur të krijojë një trup për tu patur zili.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me bikini ngjyrë blu duke treguar rezultatet e mrekullueshme të palestrës.

Për më tepër foto të Alexandra Cane shihni galerinë e mëpsohtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përtej fotove seksi dhe formave bombastike/ Demi Rose flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019. Në një intervistë për Daily Mail ajo ka treguar se humbja e prindërve të saj brenda 7 muajsh ka qenë shumë e dhimbshme dhe tragjike pë të. Ajo u kujdes për mamanë e saj e cila prej […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga lindja, Ashley nuk e ka patur aspak kompleks të ndajë me ndjekësit e saj  foto teksa ushqen me gji të birin apo edhe shenjat e lindjes […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kapen mat/ Kylie Jenner rikthehet me Travis Scott?

Publikuar

-

Nga

Para pak muajsh, miliarderja Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott i dhanë fund marrëdhënies së tyre duke u treguar të sinqertë me fansat e tyre. Ndonëse të ndarë, Kylie dhe Travis ruanin marrëdhënia të mira për shkak të vajzës së tyre Stormit. Ditën e djeshme dy ish të dashuruarit  kanë kaluar kohë bashkë vogëlushen e […]

LEXO TE PLOTE