Connect with Us

“Mbretëresha e re e Instagramit”/ Kylie Jenner ia kalon dhe motrës së saj

Showbizz

“Mbretëresha e re e Instagramit”/ Kylie Jenner ia kalon dhe motrës së saj

Publikuar

-

Miliarderja më e re në botë Kylie Jenner sapo ka arritur të kapë 156 milionë ndjekës në Instagram.

Me këtë numër Kylie ia ka kaluar edhe motrës së saj Kim Kardashian. Së fundi ajo arriti 155 milionët ndjekësit e motrës së madhe Kim Kardashian, duke shkuar në 156 milionë ndjekës në Instagram. Motrat duket se janë në një garë jo shumë të fortë, pasi Kim festoi 150 milionë ndjekësit e saj në tetor, duke tejkaluar 148 milionë ndjekësit e Kylie-t.

Megjithëse numri i ri është arsye për të festuar, mbetet të shihet se sa nga ndjekësit e saj janë të vërtetë.

Në gusht, Instituti i Performancës Muzikore Bashkëkohore publikoi një studim që tregoi se sa ndjekës falsë kishin të famshmit.

Sipas tij, 44 përqind e ndjekësve të Kim ishin falsë, ndërsa 31 përqind e ndjekësve të Kylie ishin gjithashtu falsë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Modelja më e kërkuar e momentit/ Irina Shayk realizon setin fotografik me të brendshme seksi

Publikuar

-

Nga

Irina Shayk është një nga modelet më të kërkuara të industrisë së modës. Ajo ka treguar fizikun e saj perfekt teksa ka realizuar një set fotografik e veshur me intimo. 34 vjeçarja shkëlqente me veshjet intime teksa tregon edhe linjat e saj për tu patur zili. Kujtojmë se së fundi ajo është komentuar shumë në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE