Connect with Us

Tendencat më të fundit të modës/ Veshjet që priten të jenë në trend në vitin 2020

Fashion

Tendencat më të fundit të modës/ Veshjet që priten të jenë në trend në vitin 2020

Publikuar

-

Dizanjet me lule janë një trend që do të rikthehet fuqishëm këtë pranverë. Këto lloj dizanjesh janë shpalosur gjerësisht edhe nëpër pasarela nga stilistët e mëdhenj. Jo të gjitha veshjet e paraqitura në pasarelat e Milanos, Londrës, Neë Yorkut janë në nivelet të cilat i shohim gjatë parakalimit.

Por elementet në veshje si idea, ngjyra, materiali e bëjnë të dallueshëm trendin dhe se cila do të jetë kryefjala e modës për vitin 2020.

Më poshtë do t’iu paraqesim 7 pamjet e personazheve të famshëm të cilat do t’i shohim edhe në vitin 2020./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Imazhe raciste në shfaqje/ Instituti i famshëm i modës kërkon falje

Publikuar

-

Nga

Instituti i teknologjisë së modës ka kërkuar falje dhe ka pushuar dy zyrtarë akademikë, pasi shfaqja është quajtur raciste. Shkolla nxori në pah një koleksion nga alumnus Junkai Huang. Në shfaqje sfiluan modele të veshura me veshë protezë dhe buzë të mëdha të kuqe si dhe vetulla si shkurre. Por një modele, Amy LeFevre, nuk […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

13 veshjet më të përshtatshme për gratë me gjoks të madh

Publikuar

-

Nga

Veshja është një nga aksesorët kryesorë që tregon pak nga karakteri i njeriut. Shumica e vajzave apo grave që kanë gjoksin e madh ne po iu ndihmojmë duke iu treguar disa prej kombinimeve që do t’iu bëjnë të dukeni mjaft elegante dhe do të eleminoni paksa dukjen e gjoksit të madh. Në galerinë e mëposhtme […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Duhet të jenë patjetër në gardërobën tuaj/ Tendencat më të fundit të çantave që do të plotësojnë veshjen e çdo gruaje

Publikuar

-

Nga

Fundi i muajit të modës ka mbërritur dhe çdo që duhet të shihni në sfilatat e stilistëve të njohur duhet t’i mbajmë mend. Një nga aksesorët më të rëndësishëm për një femër është çanta dhe gjatë prezantimit të koleksioneve të shtëpive të modës arritëm të veçonim disa prej tendencave më të fundit për çantat. Sezoni […]

LEXO TE PLOTE