Connect with Us

3 shenjat e zodiakut më ‘me fat në dashuri’ të cilët kanë shije të mirë për të zgjedhur partnerët

Life Style

3 shenjat e zodiakut më ‘me fat në dashuri’ të cilët kanë shije të mirë për të zgjedhur partnerët

Publikuar

-

Bricjapi

Bricjapi njihet si një nga shenjat  më të kujdesshme të horoskopit.Ata i studiojnë njerëzit dhe mund të bëjnë ndryshimin mes dikujt që pretendon të jetë i mirë dhe atij që është vërtetë i mirë. Ata karakterizohen nga sensi i humorit dhe kanë nevojë të kenë të njëjtin sens edhe partnerët e tyre. Kanë nevojë për një person që t’i mbështesë dhe të jenë pranë tyre në momente krize, por gjithashtu t’i bëjnë të qeshin dhe të kalojnë një kohë të mirë.

Peshqit

Romanca dhe dashuria janë në krye të listës së Peshqve për atë që dëshirojnë në jetë. Për fat të mirë, ata kanë instinkte të mëdha se kush do të sigurojë dashuri dhe romancë për ta. Kjo shenjë e zodiakut është intuitive dhe ka aftësinë për të parë sipërfaqen e kaluar. Do të ishte shumë “ëoo ëoo” të thuash që Peshqit mund të shohin veten ose zemrën e vërtetë të dikujt, por ata patjetër që kanë një sens të shkëlqyeshëm për njerëzit.

Virgjëresha

Virgjëresha ka një shije fantastike përsa i përket zgjedhjes së partnerëve dhe marrëdhënieve, por nuk janë me fat të lindin me një fat të tillë. Ata vendosin të gjitha forcat e tyre për të gjetur njeriun e duhur për ta. Ata ndjekin zemrën. Dikush që është në një lidhje me një virgjëreshë mund të mos dijë se marrëdhënia e tyre është në një provë por në të vërtetë është./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Takimi me shpirtin binjak/ Kjo është mosha kur do të njihni dashurinë e jetës tuaj sipas astrologjisë

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit rreth moshës 25 vjeç; një kohë kur ajo është e pjekur dhe po përpiqet të kuptojë veten. Kjo është gjithashtu një kohë thelbësore për shoqen e tij për ta parë saktësisht ashtu siç është. Demi Demi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit ne […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Vajzat e jetimores marrin lajmin tronditës/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Ejlyl gjatë operacionit sheh në ëndërr të gjitha të këqijat që ka kaluar prej Kemalit. Doktori njofton Nazanin se Defne duhet të bëhet operacion. Nazan dhe Defne tronditen. Nazan i premton Defnes se do të bëjë të pamundurën që ajo të shërohet. Ejlyl dhe Songyli dalin nga operacioni. Shoqet e shokët i presin mes lotësh. […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi për ditën e parë të muajit Prill, dashuria në fokus

Publikuar

-

Nga

Dashi Dita e sotme do të jetë veçanërisht e ndërlikuar për të lindurit në këtë shenjë, jeni bërë shumë të padurueshëm, si të gjithë të tjerët në këtë periudhë. Në ditët qendrore të javës, astrologu rekomandon të qetësoheni. Sa i përket dashurisë, këshilla është të tregoheni të kujdesshëm. Demi Venusi në hapësirën tuaj zodiakale ushqen […]

LEXO TE PLOTE