Connect with Us

“Babushi”, Liberta Spahiu feston ditëlindjen pranë Flori Mumajesit/ Dalin pajmet nga festa

Showbizz

“Babushi”, Liberta Spahiu feston ditëlindjen pranë Flori Mumajesit/ Dalin pajmet nga festa

Publikuar

-

Moderatorja Liberta Spahiu  dhe kantautori Mumajesi janë përfolur shumë në mediat rozë për jetën private.

Dyshja thuhet se kanë qenë në një lidhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar këtë publikisht.

Dyshimet kanë mbetur ende pasi para pak ditësh në Prive ishte i ftuar Flori Mumajesi dhe Liberta u shpreh: “Kemi shumë për të thënë, por nuk preferojmë”.

Mbrëmjen e kaluar Liberta ka festuar ditëlindjen e saj dhe festa ka filluar në clubin ku po këndonte Flori Mumajesi.

Pas festës që organizoi me miq e të afërm, Liberta i vijoi festimet në një club në Prishtinë ku performonte Flori, dhe ku mori edhe një buqetë gjigante me lule. “Babushi”, shkruante ajo teksa publikonte foton.

Nuk e dimë nëse kanë një marrëdhënie shumë të mirë shoqërore apo janë në një lidhje kjo pritet për tu parë në ditët në vijim.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: