Connect with Us

FOTOT- Adele shokon fansat/ Nuk do ta besoni si duket pasi humbi kilet e tepërta

Showbizz

FOTOT- Adele shokon fansat/ Nuk do ta besoni si duket pasi humbi kilet e tepërta

Publikuar

-

Këngëtarja me famë botërore e hiteve të mëdha Adele ka shokuar të gjithë fansat e saj.  Adele ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë e dobët teksa pushonte në Karaibe.

E veshur me një fustan të zi me pika të bardha ajo dukej tejet e hollë. Ajo i është përkushtuar një jetese shumë shëndetshme duke u kujdesur për mënyrën e të ushqyerit dhe aktivitit sportiv.Fansat janë të habitur nga ndryshimi drastik i këngëtares dhe në rrjetet sociale të saj komentojnë pafund.

Ata duken të shqetësuar pasi këngëtarja ka pësuar një ndryshim dratik edhe në fytyrën e saj dhe për këtë njëri nga fansat shkruan: “Kjo është e frikshme, nuk është bnjë pamje e bukur.”

Por ka edhe nga ata që e kanë mbrojtur dhe mbështetur këngëtaren duke thënë se duket shumë mirë pasi ka humbur kilet e tepërta dhe që po i dedikohet një stili të ri jetese.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Femra më seksi në botë/ Ndryshimet drastike që pësoi ndër vite modelja e famshme

Publikuar

-

Nga

Kelly Brooks e cila sot është 40 vjec ka qenë gjtihnjë në fokus të kopertinave më prestigjoze të modës. Fiziku dhe pamja e saj bënin që Kelly të ndizte fansat. Së fundi ajo ka qenë shumë e komentuar për shkak të ndryshimit drastic në pamjen e saj. Të gjithë nisën të komentonin për kilogramët e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Familja Beckham shpenzon miliona dollarë/ Shton në koleksion apartamentin super luksoz

Publikuar

-

Nga

david dhe victoria bekham

Familja e famshme e showbizit, Beckham, ka shtuar në koleksionin e saj një tjetër apartament luksoz. Mediat e huaja shkruajnë se apartamenti kap shifrën e 24 milionë dollarësh në Miami. Apartamenti ndodhet në godinën e quajtur “Muzeu 1000” në qytetin kryesor të Floridës dhe do të jetë rezidenca e familjes aty, pasi David ka lënë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Shoqja e ngushtë e miliarderes “thyen” rrjetin/ Gatuan në kuzhinë vetëm me të brendshme

Publikuar

-

Nga

Mikesha më e ngushtë e Kylie Jenner, Anastasia Karanikolau i ka vënë flakën rrjetit me fotot e fundit nga karantina. Bukuroshja bjonde është shfaqur super në formë dhe ka treguar linjat e saj bombastike. E veshur vetëm me të brendshme Anastasia është shfaqur duke gatuar në kuzhinë teksa ndodhet në karantinë. Krahas fotos shumë seksi […]

LEXO TE PLOTE