Connect with Us

FOTOT- Nga Sharon Stone tek Julia Roberts/ Gratë e famshme që zgjodhën të plaken natyrshëm

Showbizz

FOTOT- Nga Sharon Stone tek Julia Roberts/ Gratë e famshme që zgjodhën të plaken natyrshëm

Publikuar

-

Gjatë një interviste aktorja e famshme Sandra Bullock tregoi se një herë i biri e pyeti për rrudhat në fytyrë dhe ajo u përgjigj Shpresoj se shumica prej tyre të kenë qenë nga të qeshurat e shumta.

Më pas i biri i kishte prekur fytyrën dhe i kishte thënë: “Ti nuk je e plakur, thjesht je e lumtur.”

Historia e saj është frymëzuese për çdo femër që duhet të krenohet me bukurinë natyrale çdo ditë. Bright side ka listuar 19 gratë që duken të bukura edhe pse vitet kanë kaluar për to.

Kate Ëinslet, 44 vjeç

Julia Roberts, 52 vjeç

Sharon Stone, 61 vjeç

Meryl Streep, 70 vjeç

Salma Hayek, 53 vjeç

Diane Keaton, 73 vjeç

Dreë Barrymore, 44 vjeç

Emma Thompson, 60 vjeç

Tina Fey, 49 vjeç

Amy Poehler, 48 vjeç

Jodie Foster, 57 vjeç

Halle Berry, 53 vjeç

Rachel Ëeisz, 49 vjeç

Julianne Moore, 59 vjeç

Cate Blanchett, 50 vjeç

Winona Ryder, 48 vjeç

Kim Cattrall, 63 vjeç

Helen Mirren, 74 vjeç

Sandra Bullock, 55 vjeç

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Femra më seksi në botë/ Ndryshimet drastike që pësoi ndër vite modelja e famshme

Publikuar

-

Nga

Kelly Brooks e cila sot është 40 vjec ka qenë gjtihnjë në fokus të kopertinave më prestigjoze të modës. Fiziku dhe pamja e saj bënin që Kelly të ndizte fansat. Së fundi ajo ka qenë shumë e komentuar për shkak të ndryshimit drastic në pamjen e saj. Të gjithë nisën të komentonin për kilogramët e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Familja Beckham shpenzon miliona dollarë/ Shton në koleksion apartamentin super luksoz

Publikuar

-

Nga

david dhe victoria bekham

Familja e famshme e showbizit, Beckham, ka shtuar në koleksionin e saj një tjetër apartament luksoz. Mediat e huaja shkruajnë se apartamenti kap shifrën e 24 milionë dollarësh në Miami. Apartamenti ndodhet në godinën e quajtur “Muzeu 1000” në qytetin kryesor të Floridës dhe do të jetë rezidenca e familjes aty, pasi David ka lënë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Shoqja e ngushtë e miliarderes “thyen” rrjetin/ Gatuan në kuzhinë vetëm me të brendshme

Publikuar

-

Nga

Mikesha më e ngushtë e Kylie Jenner, Anastasia Karanikolau i ka vënë flakën rrjetit me fotot e fundit nga karantina. Bukuroshja bjonde është shfaqur super në formë dhe ka treguar linjat e saj bombastike. E veshur vetëm me të brendshme Anastasia është shfaqur duke gatuar në kuzhinë teksa ndodhet në karantinë. Krahas fotos shumë seksi […]

LEXO TE PLOTE