Connect with Us

“Ku është ai djali Yllka Mujës se dua ta vras”/ Aktorja shqiptare tregon reagimin e vëllait xheloz

Showbizz

“Ku është ai djali Yllka Mujës se dua ta vras”/ Aktorja shqiptare tregon reagimin e vëllait xheloz

Publikuar

-

Aktorja shqiptare Alesia Xhemalaj ka luajtur shumë filma dhe pjesë në teatër. Së fundi Alesia ka qenë e ftuar në emisionin e Rudinës ku dhe ka treguar një nga momentet më humoritsike me të vëllain e saj 10 vjeçar. Xhemalaj është shprehur se ai është shumë xheloz për të dhe në një nga skenat ku shfaqet duke u puthur me Amos Zaharian ai është nervozuar shumë dhe është shprehur se do ta vrasë.

Rudina Dembacaj: Ti ke një vëlla Merselin dhe ndryshe nga ty ai është akoma dhe më shumë vlonjat, do ti themi tani të gjitha. Çfarë nuk duron nga puna jote Merseli?

Alesia Xhemalaj: Ai është një vlonjat puro më do shumë por është shumë xheloz për mua e ka shumë të vështirë ta kuptojë që motra është aktore . Herën e fundit që erdhi në Tiranë sepse e kishte marrë malli për mua dhe kur erdhi në Tiranë tha ku është ai teatri ta tërheq zvarrë se nuk dua që të punosh më.

Rastësisht njëherë tjetër ka parë trajlerin e Boing -Boing sepse zakonisht ne nuk ja tregojmë gjërat që nuk janë për moshën e tij dhe zgjohet në mëngjes duke bërtitur

“ O zot ku është ai djali Yllka Mujës se dua ta vras që më puthi motrën”, ka përfunduar Alesia .

Por ajo që nuk dimë është se a do mërzitet Amos Zaharia nga ky koment apo e ka suportuar me shaka.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALESSIA XHEMALAJ (@alessia_xhemalaj) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: