Connect with Us

Ojky gjen një shumë të madhe parash/ Ja çfarë do të ndodhë të hënën në serialin “Bija ime”

Life Style

Ojky gjen një shumë të madhe parash/ Ja çfarë do të ndodhë të hënën në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Ojky shet në rrugë së bashku me Mertxhanin dhe Ilajdën që të fitojë para. Nëna e Ilajdës shqetësohet kur mëson se e bija është larguar nga shkolla. Demir mëson se as Ojky nuk ndodhet në shkollë dhe lë punën për ta gjetur. Demir dhe Ugur kërkojnë për fëmijët kudo.

Policia vihet gjithashtu në kërkim të tyre. Ojky, Mertxhan dhe Ilajda humbin rrugën. Demir arrin t’i gjejë. Nëna e Ilajdës ia vë fajin Ojkyt. Demir i kërkon falje nënës së Ilajdës. Ai qorton Ojkyn dhe e pyet pse u largua nga shkolla. Ojky i kërkon falje babait dhe i tregon që donin të fitonin para. Demir preket kur mëson se Ojky donte të ndihmonte.

Xhandan i tregon Demirit se klinikën ia mbyllën. Ojky ka frikë se do humbasë kujtesën. Demir e siguron Ojkyn që nuk do t’i ndodhë asgjë dhe do të ketë gjithmonë mbështetjen e tij. Xhemal i gjen punë Demirit dhe Ugurit. Demir, Ugur dhe Xhemal nisin punën e re.

Xhandan merr Ojkyn nga shkolla dhe shkojnë në parkun e lodrave. Atje Ojky gjen rastësisht një zarf me para. Ojky e merr zarfin në shtëpi dhe e fsheh poshtë dyshekut. Ajo nuk i tregon Demirit që gjeti para./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE