Connect with Us

Bebe Rexha i bashkohet yjeve të famshme për të festuar/ Ja si u vesh këngëtarja shqiptare

Showbizz

Bebe Rexha i bashkohet yjeve të famshme për të festuar/ Ja si u vesh këngëtarja shqiptare

Publikuar

-

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka festuar së bashku me yjet më të famshëm të showbizit botërorë në partyn e organizuar pas ceremonisë së Golden Globe 2020.

Edhe pse nuk parakaloi në tapetin e kuq, 30 vjeçarja ka bërë që të gjithë të kthenin kokat nga ajo.

E veshur me një fustan të shkurtër dhe me plot shkëlqim këngëtarja ka rrëmbyer të gjithë vëmendjen e paparacëve.

Ndërsa fustabi i dytë që kishte veshur ishte me mëngë të fryra dhe lule të qëndisura. Bebe i ka ndarë fotot në rrjetet sociale ku dhe ka treguar se ishte pjesë në partyn post Golden Globe.

Kujtojmë se në këtë event e veshura më mirë u shpall Scarlett Johansson dhe e veshura më keq ishte Jennifer Lopez.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: