Connect with Us

Dëgjojnë më shumë se sa flasin/ Këto janë shenjat më të turpshme të horoskopit

Life Style

Dëgjojnë më shumë se sa flasin/ Këto janë shenjat më të turpshme të horoskopit

Publikuar

-

Virgjëresha

Virgjëresha zakonisht duket e turpshme pasi është një nga ato shenja të zodikaut që mendohet para se të flasë. Ata janë shumë të kujdesshëm me fjalët dhe dhe nuk flasin pa patur informacion të plotë për atë që po flitet.

Gaforrja

Gaforret janë të turpshme pasi ata gjtihnjë preferojnë më shum ë të dëgjojnë se sa të flasin.

Kur gaforret gjenden para një grupi dhe nuk flasin atëherë do të thotë se atop o dëgjojnë me vëmendje të gjitha gjërat që thuhen.

Peshqit

Peshqit janë një nga shenjat më të ndjeshëm të zodiakut. Ata përpiqen të ruajnë ndjenjat e tyre gjë që mund t’i bëjë ata të tremben.

Ata janë gjithashtu shumë kreativë dhe mundohen gjithnjë të flasin me fakte.

Bricjapi

Edhe kjo shenjë ku e gjen veten përballë një situate me të cilën është ngarkuar atëherë përjetojnë momenti ankthi.
Nëse ndodhen në një situatë të pakënmdshme atëherë preferojnë të largohen.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE