Connect with Us

Horoskopi 06 Janar 2020/ Parashikimi i yjeve sipas astrologes Susan Miller

Life Style

Horoskopi 06 Janar 2020/ Parashikimi i yjeve sipas astrologes Susan Miller

Publikuar

-

Dashi

Kur Neptuni krijon një lidhje harmonike me Diellin ju ndihmon të gjeni frymëzimin dhe ju ndihmon në në aspektin profesional.

Demi

Pas lidhjes së Neptunit me Diellin, shpresat dhe dëshirat tuaja për ta bërë botën më të mirë do të shkëlqejnë dhe do t’iu ndihmojnë të krijoni një projekt të madh.

Binjakët

Kujdesi dhe lidhja e Neptunit me Peshqit dhe Dielli në Bricjap, idetë tuaja do të kenë një mbështetje.

Gaforrja

Neptuni do të hyjë në sektorin e udhëtimeve, ku do të vizitoni monumente të ndryshme arti.

Luani

Teksa Dielli poi  buzëqesh Neptunit tek Peshqit, do të ndërhyjë në sektorin e intuitës dhe siguron të dhëna ose udhëzime të tjera sot dhe do të keni kërkesa në punë.

Virgjëresha

Dielli do të lidhet në mënyrë harmonike me Neptunin tek Peshqit, marrëdhënia do të jetë shumë e mirë pasi do të bashkëpunoni me partnerin tuaj për të patur një sukses shumë të madh.

Peshorja

Ju keni atë që ju duhet për të krijuar punën që doni falë Diellit në Bricjap i cili ka bërë një lidhje miqësore me Neptunin tek Peshqit.

Akrepi

Teksa Neptuni ndodhet në sektorin tuaj të krijimtarisë, aftësitë tuaja intelektuale do të shkëlqejnë.

Shigjetari

Ndërsa Neptuni në sektorin tuaj të shtëpisë përputhet bukur me Diellin në sektorin tuaj të financave sot, shtëpia juaj e ëndrrave mund të shkojë drejt realitetit.

Bricjapi

Teksa Dielli lidhet harmonikisht me Neptunin do të keni mundësinë të magjepsni të tjerët dhe do të fitoni mbështetjen e tyre në një projekt.

Ujori

Falë lidhjes së Diellit me Neptunin në sektorin privat do të ndikojë edhe në punën tuaj ku do të mbështeteni nga njerëz që ndodhen pas jush.

Peshqit

Nëse dëshironi të organizoni fonde për shkak të miqve në klubin tuaj, ata do të jenë të prirur të vullnetarizohen dhe dhurojnë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: