Connect with Us

I zhytur në borxhe/ Ish burri i këngëtares shqiptare kryen vetëvrasje

Showbizz

I zhytur në borxhe/ Ish burri i këngëtares shqiptare kryen vetëvrasje

Publikuar

-

Franco Ciani, muzikant, këngëtar, autor dhe producent, burri i parë i Anna Oxa për të cilin kishte shkruar hite si “Tutti i chivi del mondo” dhe “Ti voglioerò” (kënduar nga Oxa dhe Fausto Leali, fitoi Sanremo 1989) ka ndërruar jetë.

Trupi i tij i pajetë është gjendur në Fidenza mëngjesin e të premtes. Artisti mendohet të ketë kryer vetëvrasje me një qese plastike dhe para se të ndryshonte jetë ndërroi foton e tij në Whats up duke vendosur një foto me engjëll.

Në një letër ai kishte shkruar disa nga arsyet që i atribuohen problemeve ekonomike, personale dhe profesionale e fundit prej të cilave ishte fakti se njëra prej këngëve të tij që i ishte besuar ish Matia Bazar Roberta Faccani dhe sopranos debutuese Barbara De Santis, nuk ishte pranuar në Sanremo 2020. CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Modelja më e kërkuar e momentit/ Irina Shayk realizon setin fotografik me të brendshme seksi

Publikuar

-

Nga

Irina Shayk është një nga modelet më të kërkuara të industrisë së modës. Ajo ka treguar fizikun e saj perfekt teksa ka realizuar një set fotografik e veshur me intimo. 34 vjeçarja shkëlqente me veshjet intime teksa tregon edhe linjat e saj për tu patur zili. Kujtojmë se së fundi ajo është komentuar shumë në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE