Connect with Us

E nisi me 300 mijë lekë të vjetra/ Bes Kallaku tregon shifrën e madhe që arriti të kapte në “Portokalli”

Showbizz

E nisi me 300 mijë lekë të vjetra/ Bes Kallaku tregon shifrën e madhe që arriti të kapte në “Portokalli”

Publikuar

-

Bes Kallaku është një nga aktorët më të komentuar të shoëbizit shqiptar. Ai ka qenë i ftuar në emisionin “Treshat” ai është gjendur përballë pyetjeve pikante të moderatores Bora Zemani.

I pyetur se sa është paguar fillimisht në Portokalli, Besi ndryshe nga personazhet e tjerë ka preferuar të përgjigjet duke tregua se në fillimiet e tij është paguar me 300 mijë lekë të vjetra.

Më pas është shprehur se kjo shifër është rritur duke treguar se maksimumi ka qenë 5 milionë.

Bora Zemani: “Besi sa e ke pasur rrogën në fillimet e tua në Portokalli?” Bes Kallaku: “300 mij lek të vjetra”

Bora Zemani: “Po në fund?”

Bes Kallaku: “Nuk e di,  se shkonte bashkë me honoraret edhe mbi 5 milionë lekë. Po varet… Kjo ishte bashkë me honoraret. Kurse në fund fare, përpara se të ikja ka qenë më e lartë se 300 mijë lekshi, por maksimumi aq ka qenë, mbi 5 milionë lekë”. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: