Connect with Us

Golden Globe 2020/ 10 momentet surprizuese që humbët gjatë këtij eventi

Showbizz

Golden Globe 2020/ 10 momentet surprizuese që humbët gjatë këtij eventi

Publikuar

-

Golden Globe 2020 ishte eventi më i përfolur i këtyre ditëve. Personazhe të shumt ëu bënë pjesë dhe fituan çmime. Më shumë se një event ndarjesh çmimesh ishte si një paradë ku yjet parakaluan në tapetin e kuq.

Por jo gjithçka u vu re nga shikuesit ndaj dhe ne po paraqesim 10 momentet më surprizuese. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.

Jason Momoa është paraqitur i veshur me një këmishë për gra deri në një pikë të shfaqjes.

Jennifer Aniston u pa duke qeshur gjat ëfjalimt të Brad Pitt pasi fitoi çmimin.

Beyonce dhe Jay Z humbën parakalimin në tapetin e kuq por u paraqitën në shfaqje.

Ylli Olivia Colnman dhe një mesazh nëpërmjet unazës së saj.

Bill Harder dhe Rachel Bilson u shfaqën për herë të parë si çift në tapetin e kuq.

Veshja me pupla e Billy Porter.

Beyonce nuk u ngrit në këmbë për të duartrokitur Joaquin Phoenix ashtu si gjithë të tjerët.

Elton john u pengua gjatë rrugës për tu ngjiotur në skenë.

Cynthia Erivo vendosi në qafë një varëse 3 milionë dollarëshe.

Troian Bellisario gjatë festës post festivalit veshi një nga fustanet e dasmës së saj.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përtej fotove seksi dhe formave bombastike/ Demi Rose flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019. Në një intervistë për Daily Mail ajo ka treguar se humbja e prindërve të saj brenda 7 muajsh ka qenë shumë e dhimbshme dhe tragjike pë të. Ajo u kujdes për mamanë e saj e cila prej […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga lindja, Ashley nuk e ka patur aspak kompleks të ndajë me ndjekësit e saj  foto teksa ushqen me gji të birin apo edhe shenjat e lindjes […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kapen mat/ Kylie Jenner rikthehet me Travis Scott?

Publikuar

-

Nga

Para pak muajsh, miliarderja Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott i dhanë fund marrëdhënies së tyre duke u treguar të sinqertë me fansat e tyre. Ndonëse të ndarë, Kylie dhe Travis ruanin marrëdhënia të mira për shkak të vajzës së tyre Stormit. Ditën e djeshme dy ish të dashuruarit  kanë kaluar kohë bashkë vogëlushen e […]

LEXO TE PLOTE