Connect with Us

Horoskopi 07 Janar 2020/ Parashikimi i yjeve sipas astrologes Susan Miller

Life Style

Horoskopi 07 Janar 2020/ Parashikimi i yjeve sipas astrologes Susan Miller

Publikuar

-

Dashi

Kohët e fundit Marsi është zhvendosur në Shigjetar duke ju inkurajuar ju të filloni shkollën të udhëtoni jashtë shtetit ose të veproni me një kauzë afër zemrës suaj.

Demi

Me Marsin në shtëpinë tuaj të parave, duhet të fokusoheni tek praktikat tuaja të shpenzimeve duke eksploruar opsionet e investimeve në të ardhmen.

Binjakët

Për 6 javët në vijim Marsi do të zhvendoset në sektorin e marrëdhënieve. Nisni dghe finalizoni një projekt që varet nga të tjera të dhëna.

Gaforrja

Ju presin disa ditë me shumë aksion. Duhet të limitoni mbikqyrjen  dhe duhet të kujdeseni për shëndetin. Mos i neglizhoni ndjesitë tuaja.

Luani

Do të keni disa mosmarrëveshje me fëmijët tuaj, kështu që duhet t;i jepni përparësi kësaj çështjeje.

Virgjëresha

Do të bëni ndryshime në shtëpinë tuaj, kështu do të keni një rritje të energjisë që do të vihet në pah gjatë 6 javëve në vijim.

Peshorja

Edhe pse preferoni të negocioni sesa të grindeni, mund të jeni të gatshëm të shkoni larg për të mbrojtur pikëpamjet tuaja për gjashtë javët e ardhshme.

Akrepi

Nëse keni nevojë për ca kohë, shkurtoni pak orët tuaja dhe bëni një udhëtim të shkurtër.

Bërja e një vizite në vëllezërit ose të afërmit tuaj mund të jetë një ide e mirë.

Shigjetar

Për gjashtë javët e ardhshme, mendoni për një projekt që keni dashur të sillni në jetë për një kohë dhe të zhyten.

Bricjap

Vendimet më të mira do t’i merrni në privatësi. Mbani për pak kohë për vete planet tuaja pasi do të mund ti zbatoni në 6 javët në vijim.

Ujori

Marsi do t’iu ndihmojë jut ë bëhen pjesë e grupeve dhe shoqatave. Bashkohuni me një klub elite që do t’iu ndihmojë të ndërtoni marrëdhënien tuaj.

Peshqit

Në karrierë tuaj do të firmosni një marrëveshje shumë të rëndësishme dhe do të krijoni një biznes tuajin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE