Connect with Us

Kanë patur një lidhje me ish të dashurin e Kylie Jenner/ Binjaket: Nuk do të luftonim kurrë për të njëjtin mashkull

Showbizz

Kanë patur një lidhje me ish të dashurin e Kylie Jenner/ Binjaket: Nuk do të luftonim kurrë për të njëjtin mashkull

Publikuar

-

Reality show më i famshëm, Love Island për herë të parë do të nisë në sezonin e dimrit. 12 konkurrentë që shpresojnë të gjejnë dashurinë në Cape Town do të dhurojnë spektakël.

Dy prej konkurrenteve do të jenë dy m,otrat binjake Eve dhe Jess Gale nga Londra, të cilat kanë patur një lidhje me ish të dashurin e Kylie Jenner, Tyga.

Duke shpjeguar pretendimin e tyre për famë, Eve ka treguar se ishte is hi dashuri i Kylie, Tyga i cili i kishte dërguar mesazh. Të dy kishin qenë pjesë në një event dhe Eve kishte postuar një Instastory duke etiketuar Tygan.

“Ai më dërgoi mesazh dhe ne shkëmbyem disa biseda në Ëhats up. Më pas kur arritëm në Ibiza, më kërkoi të njiheshim porn ë ditën që ne erdhëm në Ibiza ai u largua.

Por sido që të jetë në të dyja kemi respekt për njëra-tjetrën dhe nuk do të luftonim  kurrë për të njëjtin mashkull”, u shpreh Eve.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Kopja e aktores së famshme/ Dafina Zeqiri bën ndryshimin e radhës në pamje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dafina Zeqiri është e njohur për ndryshimet e shpeshta që bën në pamjen e saj. Pothuajse të gjitha ngjyra dhe modelet e flokëve i kemi parë ndër vite në pamjen e këngëtares. Së fundi ajo ka bërë një tjetër ndryshim drastik duke prerë flokët e saj shkurt. Ngjashmëria e saj me aktoren që luan […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përtej fotove seksi dhe formave bombastike/ Demi Rose flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019. Në një intervistë për Daily Mail ajo ka treguar se humbja e prindërve të saj brenda 7 muajsh ka qenë shumë e dhimbshme dhe tragjike pë të. Ajo u kujdes për mamanë e saj e cila prej […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga lindja, Ashley nuk e ka patur aspak kompleks të ndajë me ndjekësit e saj  foto teksa ushqen me gji të birin apo edhe shenjat e lindjes […]

LEXO TE PLOTE