Connect with Us

Ojky fsheh paratë/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Life Style

Ojky fsheh paratë/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Ojky gjen një zarf me para në parkun e lojrave. Ajo e merr zarfin në shtëpi dhe e fsheh poshtë dyshekut. Demir kupton që Ojky fsheh diçka dhe ka frikë se kjo ka lidhje me sëmundjen. Xhandan mbetet pa para. Demir përballet në punë me një burrë që detyron djalin e tij të mashtrojë.

Demir kupton që ata nuk kanë para dhe kujton kohën kur edhe ai ishte në të njëjtën pozitë dhe i paguan drekën. Xhandan organizon një darkë në shtëpi dhe fton edhe Sevgin. Komisari nuk e lë Sevgin të shkojë sepse atje do të jetë edhe Uguri. Sevgi nuk e pyet të atin dhe shkon.

Pas darkës Ugur shoqëron Sevgin në shtëpi por përballet me komisarin. Ky i fundit nuk i lejon të takohen më bashkë. Demir i thotë Ugurit t’i propozojë për martesë Sevgit. Ugur telefonon Sevgin dhe e njofton se do shkojë t’i kërkojë dorën./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE