Connect with Us

Pseudonimi “Xhemile” i shkon shumë Xhemës tonë/ Plas keq mes Alketa Vejsiut dhe Xhemi Shehut

Showbizz

Pseudonimi “Xhemile” i shkon shumë Xhemës tonë/ Plas keq mes Alketa Vejsiut dhe Xhemi Shehut

Publikuar

-

Pak javë më parë moderatorja Alketa Vejsiu tërhoqi vëmendjen e të gjitha mediave teksa e privatizoi Festivalin e Këngës duke e kthyer në reciatlin e saj.

Pas kësaj pati shumë reagime thumbuese nga ana e personazheve të njohur dhe njëra prej tyre ishte edhe moderatorja Xhemi Shehu.

Nëpërmjet një video të postuar në Instagram Xhemi Shehu dhe Salsano Rrapi ironizuan “paradën” e Alketa Vejsiut në Festivalin e Kënëgs.

“Po mendoj që sezonin tjetër të Portokalli unë dhe Xhemi nuk do prezantojmë, por vetëm do këndojmë” shprehej Salsano në një video thumbuese.

“Këtë vit një herë nuk dua të dëgjoj asnjë këngë, po ika të ndërrohem një herë se kam 5 minuta me këtë veshje. Si mund të rrijë robi 5 minuta me një veshje, si?!” shprehej  Xhemi.

Pak orë më parë Revista Class ka publikuar në Instagram një foto të hershme të Xhemit dhe krahas saj i ka kthyer thumbin Xhemit.

“Në arkivat e revistës ndjemë nostalgji për bukuroshen e ekranit!

Mendojmë që tre gjera i shkojnë Xhemit!

Me këto flokët me rrica duket shumë kinge! Gjithmonë e bukur Xhemi!

Pseudonimi “Xhemile” i shkon shumë Xhemës tonë!

Edhe si aktore humori mund të fitonte një kupë në ”Golden Globes”! Nuk është keq me humorin edhe pse në hapat e parë të karrierës! Më mirë se në prezantim madje! Në prezantim ka rivale të forta kështu që i sugjerojmë të merret seriozisht me karrierën e aktores së humorit! Ka të dhëna të mira aty! Me ndihmën e Salsanos rolin e “Gagaçes” do ta qante!

Postimi është plotësisht dashamirës! Xhemin Xhan!

Juve si ju duket më mirë ?

Dikur apo Sot?”, shkruhet në postimin e revistës në Instagram.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: