Connect with Us

Fotot-Këngëtari i famshëm nxjerr në shitje rezidencën/ Dalin pamjet luksoze

Showbizz

Fotot-Këngëtari i famshëm nxjerr në shitje rezidencën/ Dalin pamjet luksoze

Publikuar

-

Fansat e One Direction tashmë mund të jetojnë në shtëpinë e Liam Payne por iu duhet të kursejnë rreth 8000 paundë në javë.

26 vjeçari ka jetuaer në këtë rezidencë për pesë vite me radhë por tani ka vendosur ta nxjerrë në shitje. Rezidance ndodhet në një hapësirë të madhe të gjelbër dhe ka një pishinë gjigante.

Pamjet brenda shtëpisë do t’iu lënë pa mend pasi Liam ka preferuar të vendosë idhujt e tij.

Gjithashtu ka një kinema dhe një kënd ku mund të argëtohet. Sigurisht nuk mungon holli, kuzhina dhe tualete që duken mjaft luksoze.

Ngjyra e bardhë është pothuajse mbizotëruese në të gjithë ambientin e brendshëm të shtëpisë. Për më tepër detaje shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Coronavirus “prek” sektorin e modës në Itali/ Giorgio Armani anulon shfaqjen

Publikuar

-

Nga

Përhapja e Coronavirus në Itali ka bërë që një nga ikonat e modës, Giorgio Armani të anulojë shfaqjen e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagrami thuhej se për shkak të përhapjes dhe panikut për infektimin nga virusi, ai ka vendosur të anulojë shfaqjen e madhe duke e organizuar atë me dyer të mbyllura në një […]

LEXO TE PLOTE