Connect with Us

Ugur kërkon dorën e Sevgi/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë në serialin “Bija ime”

Life Style

Ugur kërkon dorën e Sevgi/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Demir këshillon Ugurin t’i propozojë për martesë Sevgit. Ugur telefonon Sevgin dhe e njofton se do shkojë t’i kërkojë dorën. Sevgi nuk ka guxim t’i tregojë të atit që Ugur do kërkojë dorën e saj. Xhandan dhe Demir bisedojnë për problemet ekonomike që kanë dhe Ojky i dëgjon.

Ojky jep shumë para në kontributin e shkollës. Sevgi telefonon Demirin dhe i tregon. Mertxhan ndihmon Ojkyn dhe i thotë mësueses se ia dha ai paratë. Demir mëson se një fqinji i kanë humbur paratë. Demir qorton Ojkyn dhe i thotë të mos marrë më para borxh. Ugur shkon të kërkojë dorën e Sevgit së bashku me Demirin, Xhandanin, Ojkyn dhe Xhemalin.

Komisari nuk është dakort që vajza e tij të fejohet me një djalë si Uguri. Ojky i tregon komisarit se Ugur është njeri zemërmirë. Komisari sëmuret papritur për faj të luleve që kishte sjellë Uguri. Sevgi i tregon të atit që e dashuron Ugurin./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE