Connect with Us

Dashuria dhe karriera/ Parashikimi i yjeve sipas astrologes së famshme Susan Miller

Life Style

Dashuria dhe karriera/ Parashikimi i yjeve sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Dashi

Marsi do të zhvendoset në sektorin e udhëtimeve dhe do të keni mundësinë të vizitoni vende të reja.

Demi

Do të ndiheni jo shumë të rehatshëm me Urann në shtëpinë tuaj kështu që duhet të vazhdoni ditën me energji të mira.

Binjakët

Marsi luftarak do të hyjë në sektorin e dashurisë duke iu ndihmuar të komunikoni më shumë me partnerin tuaj.

Gaforrja

Teksa hëna e plotë do të afrohet pranë jush ditën e nesërme, do të ndjeni t gjithë energjinë kozmike që ajo do të përcjellëë.

Luani

Teksa Venusi, planeti më romantik po kalon pranë sektorit të dashurisë ju do të ndjeni shkëndijat e dashurisë në jetën tuaj.

Virgjëresha

Marsi do të ndezë një zjarr tek ju, që ka të bëjë vecanërisht me vendimet për disa cështje ende të pazgjidhura.

Peshorja

Nesër 5 planete do të jenë kundër jush të cilët do të bëjnë ndryshime të mëdha në karrierën tuaj.

Akrepi

Dita e nesërme do të jetë vetëm për udhëtime kështu që bëhuni gati.

Shigjetari

Tani që Marsi ndodhet në Shigjetar, do t’iu sjellë një energji të madhe. Kështu që bëni durim dhe Marsi do t’iu japë energjinë më efektive.

Bricjapi

Nesër më eklipsimin hënor që do të ndikojë në sektorin e dashurisë do të mund të arrini të merrni një vendim apo të nxirrni një përfundim rreth marrëdhënies tuaj.

Ujori

Me 5 palnetet rreth jush do të aktivizojnë krijimtarinë tuaj dhe dpo të mund të realizoni disa projekte artistike.

Peshqit

Marsi do t’iu japë një vetëbesim që do t’iu  ndihmojë në karrierën tuaj. Do të arrini atë që i keni vënë synim vetes./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE