Connect with Us

Demir zbulon se Ojky ka fshehur paratë/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Life Style

Demir zbulon se Ojky ka fshehur paratë/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Sevgi i tregon të atit që e dashuron Ugurin dhe dëshiron të jetë e lumtur pranë tij. Babai i saj më në fund e pranon lidhjen e tyre. Ai i vë disa kushte Ugurit të cilat ky i fundit i pranon. Mamaja e Mertxhanit telefonon Demirin dhe i tregon që Ojky nuk i ka marrë para borxh Mertxhanit.

Demir mëson se Ojky ka gjetur para dhe i ka fshehur. Demir i gjen paratë dhe kupton që ato i përkasin fqinjit që takoi në lokal. Në mëngjes Demir qorton Ojkyn për faktin që i gjeti paratë dhe nuk i tregoi atij. Ojky i thotë Demirit se paratë i mori që ata të blejnë shtëpinë. Demir i mëson Ojkyt që paratë nuk janë shumë të rëndësishme. Ojky i kërkon falje të atit dhe pendohet. Demir shkon në lokal për t’i kthyer paratë zotërisë por ai keqkuptohet dhe mendon se paratë i ka vjedhur Demiri.

Policia arreston Demirin. Ojky qan kur sheh Demirin të arrestuar dhe i kërkon falje zotërisë. Ai kupton që e gjitha ishte keqkuptim dhe Demir lirohet. Pronari i jep një punë të rëndësishme Demirit. Nëna e Ugurit rikthehet në shtëpi por është e nxehur me të birin pasi nuk i ka treguar që do martohet./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE