Connect with Us

Demir dhe Ugur vendosin të martohen në të njëjtën ditë/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Life Style

Demir dhe Ugur vendosin të martohen në të njëjtën ditë/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Nëna i kërkon llogari Ugurit pse ka kërkuar dorën e Sevgit pa lejen e saj. Xhaxha Omeri i jep para Demirit për ta falenderuar që i ktheu zarfin. Ojky i kërkon Demirit të bëjë një dasmë me Xhandanin. Demir këshillon Ugurin të organizojë një darkë ku të ftojë Sevgin dhe babain e saj që të njihen me nënën e tij.

Demir merr një shtëpi me qera. Ai ngrihet në detyrë dhe bëhet shef i kamarierëve. Sevgi me babain e saj shkojnë për darkë në shtëpinë e Ugurit. Ata bisedojnë për dasmën dhe papritur Demiri shpall edhe dasmën e tij dhe të Xhandanit.

Demir dhe Ugur vendosin të bëjnë dasmë në të njëjtën ditë. Demir i tregon Xhandanit se ka marrë një shtëpi me qera dhe ajo gëzohet shumë që më në fund do jetojnë të tre së bashku si një familje. Xhandan dhe Ojky vizitojnë shtëpinë e re dhe u pëlqen shumë. Të gjithë ndihmojnë në rregullimin e shtëpisë së re të Demirit.

Xhandan nuk dëshiron të veshë fustan nusërise. Ojky vë re cilin fustan pëlqeu Xhandani dhe i tregon Demirit. Vjen dita e dasmës dhe Demir e Ugur bëhen dhëndurë. Ugur i merr unazë Sevgit por dy hajdutë grabisin argjendarinë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE