Connect with Us

“Do ta merrnin për të luajtur mendsh”/ Ledina Çelo rrëfen problemin në skenë me Luan Zhegun

Showbizz

“Do ta merrnin për të luajtur mendsh”/ Ledina Çelo rrëfen problemin në skenë me Luan Zhegun

Publikuar

-

Ledina Çelo është një nga këngëtaret më të komentuar dhe të dashura për publikun shqiptar. Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin Këndo këngën time ku ka folur për karrierën e saj dhe një nga performancat e saj me këngëtarin e madh Luan Zhegun në skenë.

Ajo e ka konsideruar veten me shumë fat të këndonte me Luan Zhegun “E duam dashurinë”. Gjatë këtij rrëfimi ajo ka treguar dhe problemin që kishte me të në skenë.

“Të këndoja me Luan Zhegun për mua ishte fat i madh, e prita me shumë kënaqësi dhe kënga ishte shumë e bukur. I vetmi problem që kisha ishte tek Luani, pasi ai rrinte pa lëvizur në skenë, ndërsa unë isha lozonjare, më pëlqente ta ndjeja ritmin.

Por ai më premtoi që do të kërcente bashkë më mua, kështu që duhet të rrija e qetë. Dolëm në skenë, unë lëvizja ndërsa Luani jo.

Kur folëm në prapaskenë për këtë, ai më tha se pas 30 vitesh karrierë nëse do të lëvizte në skenë do ta merrnin për të luajtur mendsh”, u shpreh Ledina.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Kopja e aktores së famshme/ Dafina Zeqiri bën ndryshimin e radhës në pamje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dafina Zeqiri është e njohur për ndryshimet e shpeshta që bën në pamjen e saj. Pothuajse të gjitha ngjyra dhe modelet e flokëve i kemi parë ndër vite në pamjen e këngëtares. Së fundi ajo ka bërë një tjetër ndryshim drastik duke prerë flokët e saj shkurt. Ngjashmëria e saj me aktoren që luan […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përtej fotove seksi dhe formave bombastike/ Demi Rose flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019. Në një intervistë për Daily Mail ajo ka treguar se humbja e prindërve të saj brenda 7 muajsh ka qenë shumë e dhimbshme dhe tragjike pë të. Ajo u kujdes për mamanë e saj e cila prej […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga lindja, Ashley nuk e ka patur aspak kompleks të ndajë me ndjekësit e saj  foto teksa ushqen me gji të birin apo edhe shenjat e lindjes […]

LEXO TE PLOTE