Connect with Us

E gjithë bota magjike e Harry Poter në një dyqan/ Ja kur do të hapet “stacioni” i ri për adhuruesit

Kuriozitete

E gjithë bota magjike e Harry Poter në një dyqan/ Ja kur do të hapet “stacioni” i ri për adhuruesit

Publikuar

-

Të gjithë adhuruesit do të kenë një vend ku mund ta shijojnë plotësisht botën imagjinare të Harry Poter.

Mediat e huaja raportojnë se Warner Bros do të hapë këtë verë dyqanin e parë kushtuar botës së Harry Potter dhe ai do të vendoset në qytetin e New Yorkut.

Dyqani, i cili do të jetë më i madhi në botë, është parashikuar të ofrojë produkte të reja dhe tërheqëse si rrobat e personalizuara dhe shtëpitë speciale me një dizajn që do të jetë ekskluziv.

Dyqani do të vendoset në afërsi të ndërtesës Flatiron në Manhattan, do të përbëhet nga tre kate dhe do të jetë mbi 20,000 metra katrorë.

Në këtë dyqan do të gjeni të gjitha detajet magjike të botës së Harry Poter. Ende nuk dihet shumë për këtë dyqan, por paralajmërohen shumë supriza për adhuruesit./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Nga

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin qëllime, i arrijnë ato dhe pastaj vendosin synime më të larta. Simboli që shenja e luanit mbart, është në pajtueshmëri të plotë me shenjën e zodiakut, ndaj sugjerohet të […]

LEXO TE PLOTE