Connect with Us

“E ngacmoja Luanën” / Getoari tregon për herë të parë mbi lidhjen me Marinën dhe problemin me familjen

Showbizz

“E ngacmoja Luanën” / Getoari tregon për herë të parë mbi lidhjen me Marinën dhe problemin me familjen

Publikuar

-

Reperi Getoar Selimi është një nga personazhet më të komentuar në showbizit, jo vetëm për shkak të karrierës së tij muzikore por edhe për faktin se është i martuar me një nga vajzat më seksi të ekranit, moderatoren Marina Vjollca.

Edhe pse është i rezervuar shumë kur bëhet fjalë për jetën private gjatë një interviste Getoari ka treguar detaje nga jeta e tij private me Marinën.

“Kemi vendosur bashkë ku do shkojmë, çfarë do bëjmë, dhe ku do të jetojmë. Për të dy ne është njësoj si të jemi këtu, si të jemi në Kosovë. E rëndësishme është puna dhe të jemi ku ka nevojë ajo”, është shprehur Getoar Selimi.

Gjithashtu ai ka rrëfyer se në fillimet e lidhjes së tij me Marinën ngacmonte Luanën për të motrën pasi e njihte më shumë për shkak të punës.

Ai ka treguar se shpesh herë i është dashur të bëjë rolin e përkthyesit mes familjes së tij dhe Marinës të cilat kanë pasur shpesh herë keqkuptime.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhmte./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: