Connect with Us

FOTO-Demi Rose i kalon të gjithë kufijtë e imagjinatës/ “Tërbon” 12 milionë ndjekësit duke pozuar krejtësisht nudo

Showbizz

FOTO-Demi Rose i kalon të gjithë kufijtë e imagjinatës/ “Tërbon” 12 milionë ndjekësit duke pozuar krejtësisht nudo

Publikuar

-

Nëse bëhet fjalë për fotot më të nxehta në Instagram atëherë padyshim që fronin e mban supermodelja Demi Rose.

Së fundi ajo ka arritur numrin e 12 milionë ndjekësve në Instagram dhe ka vendosur t’i falenderojë në mënyrën më të zjarrtë të mundshme.

Ajo ka pozuar nudo hipur mbi një lisharëse duke çmendur të gjithë ndjekësit .

“Bukuria qëndron në sytë e atij që sheh. ✨

Kjo është për 12 milionë prej jush !!! Faleminderit. Ju dua!”, shkruan Demi në Instagram.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pushton” Instagramin me hiret e saj/ Fotot më mahnitëse të modeles së famshme italiane

Publikuar

-

Nga

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj. Këtë herë ka pozuar me një kostum intim me ngjyrë të gjelbër, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet. Për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina seksi do t’iu lërë pa frymë/ Fotot më hot të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Modelja Rhiannon Darney është një nga influencueset më të pëlqyera të Instagramit. bukuroshja bjonde është e njohur gjithashtu edhe si blogere pasi reklamon stilin e saj të jetesës dhe të gjitha vendet që viziton. Por nuk mungojnë edhe foto mjfat joshëse dhe seksi të Rhiannon e cila ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E apasionuar pas futbollit/ Kjo është tifozja e nxehtë e Milanit

Publikuar

-

Nga

Claudia Ronmani është një nga tifozet më të zjarrta të Milanit. Megjithëse jo gjithmonë i qëndron besnike skuadrës së saj, shpesh herë e shohim të postojë foto të ndryshme provokuese me fanellën e kuq e zinjve. Claudia numëron 1 milion ndjekës në Instagram, me të cilët ndan foto tejet seksi duke treguar format e saj. […]

LEXO TE PLOTE