Connect with Us

Gruaja tentoi të vriste pronarin e televizionit/ Pas ngjarjes reagon Adelina Tahiri

Showbizz

Gruaja tentoi të vriste pronarin e televizionit/ Pas ngjarjes reagon Adelina Tahiri

Publikuar

-

Familja e këngëtares së njohuir Adelina Tahiri është përfshirë në një gjendje të rëndë kum daja i saj Abdullah Mehmetaj është goditur disa herë me çekan nga bashjkëshortja e tij Arlinda Mehmetaj.

Abdullah është pronari i njohur i Era TV në Shkup, ka mbetur i lënduar rëndë nga goditjet e bashkëshortes. Mediat kanë raportuar se ngjarja ka ndodhur në mesnatë ku Arlinda kishte tentuar ta mbyste me jastëk. Pas kësaj ai ka mundur të lirohet ku më pas është goditur papritmas me çekan nga bashkëshortja.

Pas kësaj ngjarjeje të rëndë, këngëtarja Adelina Tahiri ka reaguar përmes një postimi në Instagram.

“Dajo jemi me ty”, shkruan ajo në foton ku shihet i plagosur daja i saj.

Për gazetën “Koha”, Abdullah Mehmetaj u shpreh se është jashtë rrezikut për jetën dhe konfirmoi rastin në fjalë. Sipas tij, arsyeja e ngjarjes së rëndë ka qenë pasuria. Ai theksoi se në marrëveshjen pronësore dhe të pasurisë, është vendosur si kusht që Arlinda, lektore në kolegjin AAB në Prishtinë duhej të kujdesej për të sa të jetë gjallë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: